Θα θέλατε να μείνει το νέο Banner μέχρι την αγορά Domain Name; 2rw0t92

Καλώς ήρθες στους GreekSaiyans! Κάνε μια δωρεάν εγγραφή εδώ για να μπορέσεις να δεις και να συμμετέχεις σε κατηγορίες που έχουν πρόσβαση μόνο τα μέλη.


Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Θα θέλατε να μείνει το νέο Banner μέχρι την αγορά Domain Name; 2rw0t92

Καλώς ήρθες στους GreekSaiyans! Κάνε μια δωρεάν εγγραφή εδώ για να μπορέσεις να δεις και να συμμετέχεις σε κατηγορίες που έχουν πρόσβαση μόνο τα μέλη.

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

4 απαντήσεις

    Θα θέλατε να μείνει το νέο Banner μέχρι την αγορά Domain Name;

    Ψηφοφορία

    [Ψηφοφορία]Θα θέλατε να μείνει το νέο Banner μέχρι την αγορά Domain Name;

    [ 6 ]
    Θα θέλατε να μείνει το νέο Banner μέχρι την αγορά Domain Name; I_vote_lcap100%Θα θέλατε να μείνει το νέο Banner μέχρι την αγορά Domain Name; I_vote_rcap [100%] 
    [ 0 ]
    Θα θέλατε να μείνει το νέο Banner μέχρι την αγορά Domain Name; I_vote_lcap0%Θα θέλατε να μείνει το νέο Banner μέχρι την αγορά Domain Name; I_vote_rcap [0%] 

    Σύνολο Ψήφων: 6
    ZaneX
    ZaneX
    Administrator
    Administrator


    Αριθμός μηνυμάτων : 367
    Ημερομηνία εγγραφής : 07/07/2012

    Θα θέλατε να μείνει το νέο Banner μέχρι την αγορά Domain Name; Empty Θα θέλατε να μείνει το νέο Banner μέχρι την αγορά Domain Name;

    Δημοσίευση από ZaneX Δευ Ιουλ 30, 2012 4:36 pm

    Απλά θέλω την γνώμη σας, δεν είμαι σε θέση να κάνω κάτι τέτοιο μιας και δεν είμαι εγώ ο Admin. Απλά μου φαίνεται ότι είναι καλύτερο και από το παλιό που είχα φτιάξει και από αυτά που είχαν ανέβει γενικά τόσο καιρό. Είναι καλοδουλεμένο και επειδή είναι αρκετά φανταχτερό και δίνει ωραίο σχέδιο στο site δεν νομίζω ότι θα έπρεπε να το βγάζαμε και να το αλλάζαμε με παλιά παρόμοια με τα παλιά Banner, επίσης μόλις πάρει Domain Name το site τότε θα μπορούμε να βάζουμε όσα Banner θέλουμε τα οποία θα αλλάζουν με κάθε refresh ή με κάθε είσοδο στην σελίδα.Επειδή μέχρι τότε θα περάσει λίγος καιρός πιστεύω ότι θα ήταν καλύτερο να αρκεστούμε σ' αυτό. Με λίγα λόγια θα ήθελα να μοιραστείτε την γνώμη σας μαζί μου μέσα από την ψηφοφορία αυτήν.
    Saiyajin1213
    Saiyajin1213
    WebMaster
    WebMaster


    Αριθμός μηνυμάτων : 508
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2012

    Θα θέλατε να μείνει το νέο Banner μέχρι την αγορά Domain Name; Empty Απ: Θα θέλατε να μείνει το νέο Banner μέχρι την αγορά Domain Name;

    Δημοσίευση από Saiyajin1213 Δευ Ιουλ 30, 2012 4:39 pm

    Γαμη...νο Domain Τι μας κανεις Evil or Very Mad Θα θέλατε να μείνει το νέο Banner μέχρι την αγορά Domain Name; 1750467728 ααααααα/....
    ZaneX
    ZaneX
    Administrator
    Administrator


    Αριθμός μηνυμάτων : 367
    Ημερομηνία εγγραφής : 07/07/2012

    Θα θέλατε να μείνει το νέο Banner μέχρι την αγορά Domain Name; Empty Απ: Θα θέλατε να μείνει το νέο Banner μέχρι την αγορά Domain Name;

    Δημοσίευση από ZaneX Δευ Ιουλ 30, 2012 4:40 pm

    Σιγά μωρέ, την κοινή γνώμη θέλω να δώ.. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
    Mix4lis
    Mix4lis
    Administrator
    Administrator


    Αριθμός μηνυμάτων : 1141
    Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2012

    Θα θέλατε να μείνει το νέο Banner μέχρι την αγορά Domain Name; Empty Απ: Θα θέλατε να μείνει το νέο Banner μέχρι την αγορά Domain Name;

    Δημοσίευση από Mix4lis Τρι Ιουλ 31, 2012 12:08 am

    Ρε μαγκες να βαλω εγω ενα domain να τελιωνουμε ???
    gogeta
    gogeta
    Global Moderator
    Global Moderator


    Αριθμός μηνυμάτων : 1252
    Ημερομηνία εγγραφής : 11/07/2012

    Θα θέλατε να μείνει το νέο Banner μέχρι την αγορά Domain Name; Empty Απ: Θα θέλατε να μείνει το νέο Banner μέχρι την αγορά Domain Name;

    Δημοσίευση από gogeta Τρι Ιουλ 31, 2012 1:09 am

    Προσωπικά εμένα μου αρέσει το καινούργιο banner
    Saiyajin1213
    Saiyajin1213
    WebMaster
    WebMaster


    Αριθμός μηνυμάτων : 508
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2012

    Θα θέλατε να μείνει το νέο Banner μέχρι την αγορά Domain Name; Empty Απ: Θα θέλατε να μείνει το νέο Banner μέχρι την αγορά Domain Name;

    Δημοσίευση από Saiyajin1213 Τρι Ιουλ 31, 2012 5:18 am

    Mix4li Ποσο πρεπει να δωσεις για domain??
    Mix4lis
    Mix4lis
    Administrator
    Administrator


    Αριθμός μηνυμάτων : 1141
    Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2012

    Θα θέλατε να μείνει το νέο Banner μέχρι την αγορά Domain Name; Empty Απ: Θα θέλατε να μείνει το νέο Banner μέχρι την αγορά Domain Name;

    Δημοσίευση από Mix4lis Τρι Ιουλ 31, 2012 5:23 am

    Ειναι αναλογα ! Το .com ειναι 10 ευρω και παει λεγοντας !
    Saiyajin1213
    Saiyajin1213
    WebMaster
    WebMaster


    Αριθμός μηνυμάτων : 508
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2012

    Θα θέλατε να μείνει το νέο Banner μέχρι την αγορά Domain Name; Empty Απ: Θα θέλατε να μείνει το νέο Banner μέχρι την αγορά Domain Name;

    Δημοσίευση από Saiyajin1213 Τρι Ιουλ 31, 2012 5:25 am

    Μπορεις να τα δωσεις/?
    θελει και καρτα αγορας στο Ιντερνετ?
    ZaneX
    ZaneX
    Administrator
    Administrator


    Αριθμός μηνυμάτων : 367
    Ημερομηνία εγγραφής : 07/07/2012

    Θα θέλατε να μείνει το νέο Banner μέχρι την αγορά Domain Name; Empty Απ: Θα θέλατε να μείνει το νέο Banner μέχρι την αγορά Domain Name;

    Δημοσίευση από ZaneX Τρι Ιουλ 31, 2012 5:25 am

    Άμα σου είναι εύκολο Μιχάλη κάντο com ή gr, όποιο είναι πιο φθηνό.
    Mix4lis
    Mix4lis
    Administrator
    Administrator


    Αριθμός μηνυμάτων : 1141
    Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2012

    Θα θέλατε να μείνει το νέο Banner μέχρι την αγορά Domain Name; Empty Απ: Θα θέλατε να μείνει το νέο Banner μέχρι την αγορά Domain Name;

    Δημοσίευση από Mix4lis Τρι Ιουλ 31, 2012 5:28 am

    Το .gr ειναι 20 ευρω ( αλλα για 2 χρονια ! δεν σου επιτρεπει να αγορασεις για 1 χρονο . Μονο αυτο εχει αυτη την πα...ρια ) Εγω ναι μπορω να τα δωσω αλλα επειδη δεν ειμαστε φορουμ που συζηταμε γενικα πραγματα αλλά μιλαμε για το dragonball και γενικα για ανιμε θα μας μπουν και αλλα μελη απο αμερικη και αλλου ! Γι αυτο λεω να το κανουμε .com , αν συμφωνειτε !
    ZaneX
    ZaneX
    Administrator
    Administrator


    Αριθμός μηνυμάτων : 367
    Ημερομηνία εγγραφής : 07/07/2012

    Θα θέλατε να μείνει το νέο Banner μέχρι την αγορά Domain Name; Empty Απ: Θα θέλατε να μείνει το νέο Banner μέχρι την αγορά Domain Name;

    Δημοσίευση από ZaneX Τρι Ιουλ 31, 2012 5:32 am

    Ναι, ρε φυσικά. Το ίδιο πράγμα είναι, κάντο com να πάει στα κομμάτια, έτσι και αλλιώς και τα άλλα animesite ή greekfansub σε .com το λήγουν.
    Μόνο να κάνετε συντομογραφία όπως είχε πει και ο Saiyan1213..
    να γράφεται το url του site για συντομία: DBGC.COM
    Saiyajin1213
    Saiyajin1213
    WebMaster
    WebMaster


    Αριθμός μηνυμάτων : 508
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2012

    Θα θέλατε να μείνει το νέο Banner μέχρι την αγορά Domain Name; Empty Απ: Θα θέλατε να μείνει το νέο Banner μέχρι την αγορά Domain Name;

    Δημοσίευση από Saiyajin1213 Τρι Ιουλ 31, 2012 5:35 am

    Μπορεις Μιχαλη
    ?
    Mix4lis
    Mix4lis
    Administrator
    Administrator


    Αριθμός μηνυμάτων : 1141
    Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2012

    Θα θέλατε να μείνει το νέο Banner μέχρι την αγορά Domain Name; Empty Απ: Θα θέλατε να μείνει το νέο Banner μέχρι την αγορά Domain Name;

    Δημοσίευση από Mix4lis Τρι Ιουλ 31, 2012 5:36 am

    Ναι οντως και τα αλλα σιτες ετσι το εχουν ! Λοιπον θα το κανω .com ! Απλα πρεπει να παρω μια paysafe απο κανα περιπτερο γι αυτο σε κανα 2-3 μερες θα το κανω οκ?
    Saiyajin1213
    Saiyajin1213
    WebMaster
    WebMaster


    Αριθμός μηνυμάτων : 508
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2012

    Θα θέλατε να μείνει το νέο Banner μέχρι την αγορά Domain Name; Empty Απ: Θα θέλατε να μείνει το νέο Banner μέχρι την αγορά Domain Name;

    Δημοσίευση από Saiyajin1213 Τρι Ιουλ 31, 2012 5:38 am

    Ok !! Mix4li!! Θα θέλατε να μείνει το νέο Banner μέχρι την αγορά Domain Name; 140816524
    ZaneX
    ZaneX
    Administrator
    Administrator


    Αριθμός μηνυμάτων : 367
    Ημερομηνία εγγραφής : 07/07/2012

    Θα θέλατε να μείνει το νέο Banner μέχρι την αγορά Domain Name; Empty Απ: Θα θέλατε να μείνει το νέο Banner μέχρι την αγορά Domain Name;

    Δημοσίευση από ZaneX Τρι Ιουλ 31, 2012 5:39 am

    Ζήτω και για τον Mix4li, ζήτω για το Domain!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
    Mix4lis
    Mix4lis
    Administrator
    Administrator


    Αριθμός μηνυμάτων : 1141
    Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2012

    Θα θέλατε να μείνει το νέο Banner μέχρι την αγορά Domain Name; Empty Απ: Θα θέλατε να μείνει το νέο Banner μέχρι την αγορά Domain Name;

    Δημοσίευση από Mix4lis Τρι Ιουλ 31, 2012 5:42 am

    Αντε να δουμε με το κ@λο domain Very Happy

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Κυρ Απρ 28, 2024 9:41 pm