Πιστευετε οτι το DBZ Ειναι το Καλυτερο Anime Ever 2rw0t92

Καλώς ήρθες στους GreekSaiyans! Κάνε μια δωρεάν εγγραφή εδώ για να μπορέσεις να δεις και να συμμετέχεις σε κατηγορίες που έχουν πρόσβαση μόνο τα μέλη.


Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Πιστευετε οτι το DBZ Ειναι το Καλυτερο Anime Ever 2rw0t92

Καλώς ήρθες στους GreekSaiyans! Κάνε μια δωρεάν εγγραφή εδώ για να μπορέσεις να δεις και να συμμετέχεις σε κατηγορίες που έχουν πρόσβαση μόνο τα μέλη.

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

5 απαντήσεις

    Πιστευετε οτι το DBZ Ειναι το Καλυτερο Anime Ever

    Ψηφοφορία

    Πιστευετε οτι το DBZ Ειναι το Καλυτερο Anime Ever

    [ 9 ]
    Πιστευετε οτι το DBZ Ειναι το Καλυτερο Anime Ever I_vote_lcap64%Πιστευετε οτι το DBZ Ειναι το Καλυτερο Anime Ever I_vote_rcap [64%] 
    [ 2 ]
    Πιστευετε οτι το DBZ Ειναι το Καλυτερο Anime Ever I_vote_lcap14%Πιστευετε οτι το DBZ Ειναι το Καλυτερο Anime Ever I_vote_rcap [14%] 
    [ 3 ]
    Πιστευετε οτι το DBZ Ειναι το Καλυτερο Anime Ever I_vote_lcap21%Πιστευετε οτι το DBZ Ειναι το Καλυτερο Anime Ever I_vote_rcap [21%] 

    Σύνολο Ψήφων: 14
    Saiyajin1213
    Saiyajin1213
    WebMaster
    WebMaster


    Αριθμός μηνυμάτων : 508
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2012

    Πιστευετε οτι το DBZ Ειναι το Καλυτερο Anime Ever Empty Πιστευετε οτι το DBZ Ειναι το Καλυτερο Anime Ever

    Δημοσίευση από Saiyajin1213 Κυρ Ιουλ 29, 2012 7:15 am

    Εβαλα αυτο το τοπικ για να δω αν υπαρχει κανεις να πιστευει το ιδιο με εμενα οτι το DragonBall Z ειναι το Καλυτερο Anime Ever ... 0
    Mix4lis
    Mix4lis
    Administrator
    Administrator


    Αριθμός μηνυμάτων : 1141
    Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2012

    Πιστευετε οτι το DBZ Ειναι το Καλυτερο Anime Ever Empty Απ: Πιστευετε οτι το DBZ Ειναι το Καλυτερο Anime Ever

    Δημοσίευση από Mix4lis Κυρ Ιουλ 29, 2012 7:17 am

    Πολλα μου αρεσουν , δεν ξεχωριζω κανενα !
    gogeta
    gogeta
    Global Moderator
    Global Moderator


    Αριθμός μηνυμάτων : 1252
    Ημερομηνία εγγραφής : 11/07/2012

    Πιστευετε οτι το DBZ Ειναι το Καλυτερο Anime Ever Empty Απ: Πιστευετε οτι το DBZ Ειναι το Καλυτερο Anime Ever

    Δημοσίευση από gogeta Κυρ Ιουλ 29, 2012 7:37 am

    Και εγώ συμφωνώ με τον Μιχάλη.Κατά λάθος πάτησα λάθος στην ψηφοφορία πως γίνετε να αλλάξω την ψήφο μου?
    Saiyajin1213
    Saiyajin1213
    WebMaster
    WebMaster


    Αριθμός μηνυμάτων : 508
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2012

    Πιστευετε οτι το DBZ Ειναι το Καλυτερο Anime Ever Empty Απ: Πιστευετε οτι το DBZ Ειναι το Καλυτερο Anime Ever

    Δημοσίευση από Saiyajin1213 Κυρ Ιουλ 29, 2012 7:56 am

    Δεν Γινετε Πιστευετε οτι το DBZ Ειναι το Καλυτερο Anime Ever 253468018
    TheSaiyanWarrior
    TheSaiyanWarrior
    Saiyan Rookie
    Saiyan Rookie


    Αριθμός μηνυμάτων : 47
    Ημερομηνία εγγραφής : 15/09/2012

    Πιστευετε οτι το DBZ Ειναι το Καλυτερο Anime Ever Empty Απ: Πιστευετε οτι το DBZ Ειναι το Καλυτερο Anime Ever

    Δημοσίευση από TheSaiyanWarrior Τετ Ιαν 30, 2013 9:50 am

    Βασικά το κάθε anime είναι διαφορετικό και μας αρέσει για διαφορετικούς λόγους!
    Ασχετα τώρα αν το DB(Ζ) το έχω στην καρδιά μου γιατι ήταν το πρώτο που είδα και με έβαλε στο τριπάκι των anime!!! Πιστευετε οτι το DBZ Ειναι το Καλυτερο Anime Ever 253468018
    sandokanthanos
    sandokanthanos
    Moderator
    Moderator


    Αριθμός μηνυμάτων : 523
    Ημερομηνία εγγραφής : 30/07/2012

    Πιστευετε οτι το DBZ Ειναι το Καλυτερο Anime Ever Empty Απ: Πιστευετε οτι το DBZ Ειναι το Καλυτερο Anime Ever

    Δημοσίευση από sandokanthanos Τρι Μάης 28, 2013 11:51 am

    Το Dragonball Z είναι από τα καλύτερα anime που έχω δει.Μου φάνηκε όμως βαρετό.Μπορεί να ήταν τρομερά καλό, με πολύ πόρωση αλλά βαρετό. :/

    Θα πιάσω και το Kai κάποια στιγμή γιατί άκουσα είναι πιο πιστό στο manga.

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Κυρ Μάης 19, 2024 1:40 pm